Wydawałoby się, że przebój Metro Boomin, The Weeknd i 21 Savage nie może już być lepszy. A jednak! Do trójki gwiazdorów dołączył Diddy – jeden z autorów „I Don’t Wanna Know”, którego sampel wykorzystano w piosence „Creepin”.

Premierze remiksu towarzyszy oficjalny teledysk z równie gwiazdorską obsadą. To swego rodzaju hołd dla „I Don’t Wanna Know” – w teledysku pojawili się Mario Winans oraz piosenkarka R&B i aktorka Coco Jones.


Wydany na początku grudnia album „HEROES & VILLAINS” zdobył niezwykle entuzjastyczne recenzje. W lutym artysta zaprezentował nową wersję płyty, która zawiera 15 remiksów. Pitchfork chwalił Metro Boomin za „żarliwą ambicję i dbałość o szczegóły”, podczas gdy Complex zwięźle podsumował album jako „fundamentalny rapowy blockbuster”. Jak zauważa „GQ”: – „HEROES & VILLAINS” to wynik poprzeczki, którą postawił sobie Metro. Projekt pełen jest intrygujących dźwiękowych eksperymentów.

Lista gości na płycie przypomina Avengersów – poza Future i Brownem usłyszymy tu takich herosów jak John Legend, Don Toliver, Travis Scott, 21 Savage, Young Nudy, Young Thug, Mustafa, A$AP Rocky, Gunna oraz tragicznie zmarły Takeoff.