DJ BRK rusza z preorderem długo zapowiadanego albumu „JUICE”. Ostatni rok był obfity w produkcje DJ’a BRK, zarówno gościnne jak i te zapowiadające jego pierwszy producencki albumu który ukażę się  nakładem Def Jam Recordings Poland już 24 marca 2023 roku. „JUICE” czyli mieszanka muzycznych styli jak w soku wieloowocowym. Album zawiera dobrze już znane utwory takie jak: „Gold” z gościnnym udziałem IGO„Lets do it now” ft. Udoo czy viralowy „Robię co mogę”Vito Bambino i zespołem Miętha, który osiągnął status Złotej Płyty.

Na płycie znajdziemy również dobrze znanych już polskiej publiczności artystów jak: Paulina Przybysz, Miodu, Grubson, Marika, Jarecki, Robert Cichy, Martyna Szczepaniak, Kathia, Sara oraz Foreingflows.


Wraz ze startem preorderu pojawił się nowy singiel z gościnnym udziałem Roberta Cichego pod tytułem „Złudzenie”. Artysta znany szerszej publiczności ze współpracy z czołówką polskich artystów jak i dokonań solowych wystąpił w podwójnej roli gitarzysty i wokalisty. Bardzo emocjonalny, lekko melancholijny, a zarazem energetyczny utwór z poetyckimi zwrotkami, zgrabnie ubrany w fenomenalną produkcję DJ’a BRK. Artyści prezentują w nim swój świetny warsztat, dojrzałość i świadomość muzyczną okraszone świetnymi partiami gitary.