OKTAWIA, młoda debiutantka pochodząca z miasta Orneta wydaje swój pierwszy singiel – „Strefa komfort”. Artystka z unikatowym, intrygującym głosem zaprasza nas tym utworem, do swojego świata. Symboliczny, pełen niedopowiedzeń klip jest podkreśleniem drogi bohaterki do osiągnięcia wewnętrznego balansu, który jest niezbędny do wyjścia z tytułowej „Stefy komfort”.

Jak mówi OKTAWIA:

„Od tego się zaczęło i zaczyna. W klatce, gdzieś tam zamkniętego umysłu. Strefy, która staje się bezpieczna, być może chwilę taka jest, faktycznie. Być może to my ją tak postrzegamy i to okej. Jeśli nie trwa za długo. Dopóki to w środku sobie tańcuje, bije, mamy szansę na dotarcie do punktu, w którym przestaniemy ograniczać samych siebie i to czego pragniemy. I to piękne”.


OKTAWIA – młoda, intrygująca wokalistka pochodząca z Ornety. Obdarzona unikatową, wyjątkową barwą głosu przenoszącą nas do innego świata. Artystka komponuje i pisze teksty podchodząc do swojej muzyki w sposób konceptualny. Nie mijamy się z prawdą, pisząc o Oktawii – „śpiewała od najmłodszych lat” – występowała w licznych konkursach wokalnych, cierpliwie rozwijając swój talent. Muzyka i sztuka to cały świat Oktawii, do którego teraz otwiera drzwi.

OKTAWIA o sobie:

„Krótkie opowiadanie o sobie… w sumie nie raz przychodziło mi siadać do tego pytania, jakieś szkolne ankiety z zadaniem opisu siebie i w zasadzie to zazwyczaj oddawałam kartkę jako ostatnia, bo nigdy nie wiedziałam co tam napisać. Lubię na przykład spokój, mimo tego, że nie zawsze potrafię go w sobie zachować, to jak już go poczuję, wiem, że jest czymś fundamentalnym i wartym pielęgnowania w sobie każdego dnia. Świecą mi się oczy, kiedy jestem w miejscu, gdzie jest też kreatywność i kiedy otaczam się ludźmi, którzy mnie inspirują.”