Nagrodzona Grammy Kali Uchis z dumą prezentuje nowe anglojęzyczne wydawnictwo „Red Moon In Venus”. Na albumie Kali połączyła siły z Summer Walker, Donem Toliverem i Omarem Apollo. Na płycie znajdziemy wydany w lutym „Moonlight” i styczniowy „I Wish you Roses” z teledyskiem w reżyserii Cho Gi-Seok. Artystka tak wyjaśnia tytuł:

– Miłość to główne przesłanie. „Red Moon in Venus” to ponadczasowa, płomienna ekspresja pożądania, złamanego serca, wiary i szczerości; odzwierciedlenie kobiecości Księżyca i Wenus, które współpracują, by takie elementy jak miłość i domowe życie świetnie ze sobą współpracowały. Płyta reprezentuje wszystkie poziomy miłości: kończenie relacji z miłością, robienie miejsca na nowe uczucie, a także miłość do samego siebie. Wielu astrologów uważa, że krwawy Księżyc może nieźle namieszać w emocjach, a ja myślę, że moja nowa płyta świetnie będzie to reprezentować.

Wiosną Uchis wyruszy w trasę po Ameryce Północnej. Większość koncertów jest już wyprzedana. Ponadto, artystka należy do największych gwiazd na tegorocznej Coachelli, Lollapaloozie w Chile, Argentynie i Brazylii oraz Estéreo Picnic w Kolumbii.

„Red Moon In Venus” nieprzypadkowo jest mieszanką soulu, R&B, popu i música urbana. Uchis od początku zamierzała stworzyć ponadczasowy album. Nie tylko doprowadziła swoje brzmienie do perfekcji, ale i wykroczyła poza wszelkie szufladki. To odzwierciedlenie wszechstronności jej ducha i talentu, które nieustannie zaskakują od 2012 roku.