Nominowana do nagrody BRIT wokalistka i autorka tekstów, Lola Young, wydaje najnowszy singiel „Don’t Hate Me”. To kolejna już zapowiedź projektu „My Mind Wanders and Sometimes Leaves Completely”, który ukaże się 26 maja.

Oparty na ziarnistym basie i perkusji utwór „Don’t Hate Me”, z mówioną wstawką w stylu Mike’a Skinnera to opowieść o poznaniu prawdziwego oblicza drugiej osoby. Singiel jeszcze przed premierą zyskał popularność na TikToku. Zwrócił uwagę m.in. supermodelki Belli Hadid oraz Kylie Jenner, które wykorzystały dźwięk w swoich filmikach.


Nadchodzący projekt „My Mind Wanders and Sometimes Leaves Completely” wyznacza początek nowej ery w karierze 22-letniej artystki. Lola wychodzi ze swojej strefy komfortu. Nie tylko konfrontuje się z nowymi tematami – takimi jak love bombing, gaslighlighting, zmagania z własnym ciałem i depresja – ale i odkrywa głębię własnej kreatywności. Jej sposób opowiadania historii przypomina tak naprawdę pamiętnik.

Projekt obejmie również wydany w listopadzie utwór „Stream of Consciousness” oraz ostatni singiel „Annabel’s House”. Kilka dni temu Lola udostępniła poruszające nagranie piosenki na żywo.


Artystka ma już na koncie nominację do nagrody BRIT jako Wschodząca gwiazda; znalazła się także na shortliście BBC Sound Poll. Zeszłego lata występowała na brytyjskich i europejskich festiwalach, takich jak Glastonbury, Bestival, The Great Escape czy All Points East. Wkrótce zdradzi szczegóły dotyczące własnej trasy koncertowej.

Lola Young pochodzi z rodziny utalentowanych piosenkarek. Jest bezkompromisową gwiazdą sceniczną z niezwykłym potencjałem i unikatowym stylem, co czyni ją jedną z najzdolniejszych wokalistek na brytyjskiej scenie. Nadchodzący projekt „My Mind Wanders and Sometimes Leaves Completely” to dzieło pełne bólu złamanego serca i odnawiającej się wewnętrznej kobiecej siły.