Występ Rihanny w przerwie finału Super Bowl LVII przeszedł do historii. Artystka powróciła na listę Billboard 200 z pięcioma albumami, z czego jej ostatnia płyta, „ANTI” (2016), znajduje się na 8. miejscu.

Rihanna po raz pierwszy może pochwalić się pięcioma albumami na liście Billboard 200 jednocześnie – wszystkie znalazły się w Top 50. Jest dopiero siódmą artystką, której udało się tego dokonać w ciągu ostatnich 50 lat.


Na prowadzeniu znajduje się album „ANTI” z 2016 roku, który przeskoczył z 50. miejsca na 8. Krążek po raz pierwszy od wydania powrócił do pierwszej dziesiątki. Towarzyszą mu „Good Girl Gone Bad” (skok z 137. miejsca na 15.), „Unapologetic” (z 197. na 18.), „Loud” (ponowne wejście na 26. miejsce) i „Talk That Talk” (49. miejsce).

Występ Rihanny w przerwie finału Super Bowl doprowadził do ogromnego sukcesu w serwisach streamingowych. Dziś wszystkie jej utwory przeżywają drugą młodość. Liczba streamów Rihanny na Spotify wzrosła o ponad 640%, z czego liczba odtworzeń otwierającego występ „Bitch Better Have My Money” wzrosła o aż 2600%! Ogromnym zainteresowaniem cieszą się też single „Diamonds”, „Rude Boy” i „We Found Love”. Co ciekawe, odkąd zapowiedziano występ Rihanny, aż trzy z jej piosenek przekroczyły miliard odtworzeń – „Umbrella”, „We Found Love” i „Love On The Brain”.


Sukces występu ma Super Bowl przekłada się również na wyniki w innych serwisach streamingowych. Na kilka dni przed finałem, Apple Music udostępnił katalog artystki w najwyższej jakości dźwięku – Spatial Audio w Dolby Atmos. Liczba jej słuchaczy wzrosła o 331% procent na całym świecie, a zaledwie godzinę po przełomowym występie artystka osiągnęła rekord słuchaczy i streamów.