DJ BRK nie zwalnia tempa – taneczny czwórkowy beat w połączeniu z wyjątkowym wokalem Martyny Szczepaniak tworzy niesamowitą atmosferę, która bez wątpienia potrafi wprowadzić słuchacza w muzyczny trans.


Nie często w Polsce możemy spotkać się ze stylem, który reprezentuje ten utwór, zwłaszcza w języku angielskim. Artyści garściami czerpią inspiracje z muzyki pochodzącej zza oceanu oraz dodają do niej swój własny, wyjątkowy styl co sprawia, że utwór ma niepowtarzalny vibe, którego nie da się podrobić. Warto tutaj zaznaczyć, że nie jest to jedyny anglojęzyczny utwór, który pochodzi z nadchodzącego albumu DJ’a BRK. W 2019 roku premierę miał singiel pod tytułem „Let’s Do It Now”, który swoim performancem zaskoczył wszystkim i zdobył wysokie miejsca na zagranicznych playlistach, co pozwala mu cieszyć się ponad milionem streamów w platformie Spotify.

Warto tutaj zaznaczyć, że nie jest to jedyny anglojęzyczny utwór, który pochodzi z nadchodzącego albumu DJ’a BRK. W 2019 roku premierę miał singiel pod tytułem „Let’s Do It Now”, który swoim performancem zaskoczył wszystkim i zdobył wysokie miejsca na zagranicznych playlistach, co pozwala mu cieszyć się ponad milionem streamów w platformie Spotify.


Wielkimi, tanecznymi krokami zbliża się premiera producenckiego albumu DJ BRK“JUICE”, z której pochodzi ten, jak i wiele innych wyjątkowych utworów. Możecie znaleźć na nim między innymi takie, już wszystkim bardzo dobrze znane hity jak: „Robię co mogę” z gościnnym udziałem Vito Bambino oraz Skipa z zespołu Miętha„GOLD” ft. Igo, czy ostatni „Biegiem”, na którym zwrotki położył Jarecki.