8 lipca 2022 roku za pośrednictwem EMI Records/Republic Records James Bay wydał swój długo oczekiwany trzeci album “Leap”. Album jest otwartą i pełną nadziei kolekcją piosenek dedykowanych najbliższym mu ludziom, gdzie Bay podejmuje śmiałe ryzyko twórcze, przesuwa emocjonalne granice i obejmuje nieznane.

Podczas tworzenia albumu, Bay współpracował z najbardziej znanymi producentami i autorami piosenek w Nashville i Londynie, w tym z Finneasem [Billie Eilish, The Knocks], Dave’em Cobbem [Brandi Carlile, Chris Stapleton, Lady Gaga], Ianem Fitchukiem [Kacey Musgraves, Brett Eldredge], Foyem Vance’em [Ed Sheeran] i Joelem Little’em [Lorde, Taylor Swift].

Zdobywca nagrody BRIT, multi-platynowy wokalista, autor tekstów, producent i gitarzysta James Bay wystąpi 22 czerwca 2023 roku w COS Torwar w Warszawie.


W 2022 roku Bay podzielił się pięknym teledyskiem do swojego singla “One Life”. Udostępniając utwór na portalach społecznościowych, James komentował:

“To jest piosenka, którą napisałem o mnie i Lucy. Po raz pierwszy spotkaliśmy się w wieku 16 lat i od tamtej pory jesteśmy razem. Ona wspiera mnie od pierwszego dnia. Od wieczorów na małych scenach, aż po moje największe koncerty. To była jedna przygoda za drugą, ale teraz jesteśmy na największej ze wszystkich. Wychowując naszą piękną córkę Adę”.

Oszałamiające wizualizacje do teledysku uchwycone w sposób, który przypomina bardzo osobisty i intymny film domowy przedstawiają parę podczas wspominania przełomowych momentów.

BILETY:

  • Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: środa, 22.02 od godz. 10:00
  • Bilety w sprzedaży ogólnej: czwartek, 23.02 od godz. 10:00 na LiveNation.pl