Kelela udostępniła teledysk do najnowszego singla zatytułowanego Enough For Love pochodzącego z płyty “Raven” (Warp Records), która jest dostępna w trzech formatach: CD, 2LP, 2LP (Limited Edition Clear Vinyl).


“RAVEN” to kontynuacja docenionego przez krytyków debiutanckiego albumu “Take Me Apart”, który umożliwił wejście Keleli do mainstreamu. Wszystkie nowe utwory są autorstwa Keleli, która także jest głównym producentem przy współpracy takich producentów jak: Yo van Lenza, Kaytranada, Bambii, Asmara, LSDXOXO.

Kolejny rozdział Keleli – “RAVEN”, obiecuje dźwiękowo piękne i lśniące doświadczenie. Na piętnastu utworach “RAVEN” Kelela bada autonomię, przynależność i samoodnowienie jako uzdrowienie.

„Rozpoczęłam ten proces od poczucia izolacji i wyobcowania, które zawsze towarzyszyło mi jako czarnej kobiecie w muzyce tanecznej – pomimo jej czarnych korzeni. “RAVEN” to mój pierwszy oddech w ciemności, potwierdzenie perspektywy czarnej kobiety pośród systemowego wykreślenia i dźwięku naszej wrażliwości zamienionej w moc” – mówi Kelela o projekcie.

Umiejętnie poruszając się między R&B i muzyką taneczną, Kelela stała się artystycznym połączeniem muzyki, sztuki i mody. W 2017 roku debiutancki album Keleli “Take Me Apart”, przyspieszył jej nieuchronny awans do głównego nurtu zarówno popu, jak i kultury undergroundowej. Od tego czasu współpracowała z innymi wizjonerskimi artystami, takimi jak Solange, Gorillaz, Andrew Thomas Huang i Danny Brown. Z osobistym stylem tak wizualnie kalejdoskopowym, jak gatunkowo jej muzyka, Kelela ugruntowała swoją pozycję jako awangarda dźwiękowych i estetycznych innowacji. W przemyślany sposób mieszając elegancję, futuryzm, boskość i zmysłowość, wyjątkowa perspektywa Keleli wyrzeźbiła ścieżkę, która pokazuje styl zarówno jako składnik sztuki, jak i sztukę samą w sobie.