Ochman, polski finalista Eurowizji 2022 (ponad 22 mln odtworzeń utworu „River”) i Kalush Orchestra – ukraiński zwycięzca Eurowizji 2022 (ponad 92 mln odtworzeń utworu „Stefania”) – dwie zupełnie różne energie muzyczne w jednym numerze.

Cry For You” dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych.


Zaczęło się od wspólnych nagrań na mediach społecznościowych w trakcie przygotowań do Eurowizji, a finałem jest epicki singiel, który zaskoczy nie tylko fanów konkursu. 

Tak o piosence mówi Krystian: 

– Idąc przez życie, wielu z nas pracuje nad tym, by stać się najlepszą wersją siebie. W trakcie tej drogi uczymy się wybierać te sytuacje, w których powinniśmy być asertywni. Często oznacza to, że podejmujemy decyzje, które są dla nas dobre, ale mogą być przykre dla innych. Społeczeństwo zmusza nas do asertywności, w przeciwnym razie jesteśmy wykorzystywani. Nie chcę nigdy żałować podjęcia takich decyzji. 

Za produkcję odpowiada wielokrotnie nagradzany producent @atutowy, który na swoim koncie ma nie tylko współpracę przy debiutanckiej płycie Ochmana, ale również z topowymi polskimi hiphopowcami, takimi jak Kukon, OKI, Pezet, Young Igi.