Przez cały rok trwają obchody dwudziestolecia wytwórni Kayax. Z tej okazji powstała akcja Kayax XX Rework, w której artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Dziś premierę ma nowa wersja utworu “Dancing shoes” Brodki, za którą odpowiada Natalia Szroeder.


Założona przez Kayah i Tomika Grewińskiego wytwórnia Kayax świętuje w tym roku swoje dwudziestolecie. Z tej okazji powstała akcja “Kayax XX Rework”, w której artyści tworzą nowe, zaskakujące wersje największych przebojów z katalogu wytwórni. Do tej pory w akcji wzięli udział: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Arek Kłusowski, Ania Leon, Julia Wieniawa w duecie z Kubą Karasiem, Natalia Przybysz, Reni Jusis, Cooks, Sarsa, Skubas w duecie z Basią Wrońską, thekayetan, Kayah w duecie z Julią Wieniawą, zespół Muchy, Nosowska, Swiernalis czy zespół Zakopower.

Rework “Dancing shoes” to kolejna zapowiedź dwupłytowej składanki, na której znajdą się wszystkie wydane w ramach akcji single. Premiera wydawnictwa będzie miała miejsca 14 grudnia, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży na stronie sklepzmuzyka.pl.