Michael Bublé jest męskim odpowiednikiem Mariah Carey jeśli chodzi o Święta Bożego Narodzenia. Od momentu wydania albumu “Christmas”, w niemal każdym domu w okolicy grudnia, rozbrzmiewa ciepły głos Kanadyjczyka. Żeby nie zapomnieć tego głosu w okolicach Świąt, artysta przygotował EPkę “Michael Bublé’s Cozy Christmas”, która dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych. Znalazło się na niej 6 utworów, w tym, m.in. duet z Naturally 7.


Michael Bublé w zeszłym roku świętował 10-lecie swego znakomicie przyjętego, świątecznego albumu. Z okazji jubileuszu, płyta „Christmas” ukazała się w nowym dwupłytowym wydaniu. W zestawie, oprócz oryginalnej płyty CD, znajdzie się bonusowy krażek z 7 utworami, które Michael Bublé osobiście wybrał. Dwa utwory zostały na nowo nagrane. Mowa o “The Christmas Sweater”, którego współautorem jest Artysta oraz nowa, studyjna wersja jednego z najwspanialszych, świątecznych klasyków, “Let It Snow!”, zarejestrowana w słynnych Abbey Road Studios w Londynie z BBC Big Band Orchestra. Ponadto na reedycję  “Christmas” trafią piosenki “The More You Give (The More You’ll Have)” oraz “Winter Wonderland” w duecie z Rodem Stewartem.

Album “Christmas” Michaela Bublé rozszedł się w nakładzie 16 milionów egzemplarzy i zgromadził 4 miliardy streamów (co przekłada się na sprzedaż 60 milionów płyt). Dziesięć lat po premierze, “Christmas” wciąż towarzyszy ludziom w okresie świątecznym, a piosenki z płyty słychać w domach, sklepach, restauracjach. Krótko mówiąc, album Michaela Bublé stał się bożonarodzeniowym soundtrackiem na całym świecie.