Zdobywca Grammy, nominowany do Oscara muzyk i filmowiec, przedsiębiorca i filantrop Pharrell Williams połączył siły z nominowanym do Grammy raperem Travisem Scottem w nowym singlu i teledysku „Down in Atlanta”


To już drugi singiel Pharrella w tym roku, po wspinającym się po listach przebojów samodzielnie wyprodukowanym „Cash In Cash Out” z Tylerem, The Creator i 21 Savage. Utwór zebrał do tej pory ponad 93 miliony streamów na całym świecie, podczas gdy cały katalog artysty liczy już imponującą liczbę 10 miliardów streamów. W ciągu ostatniego roku Pharrell wyprodukował wiele kawałków, w tym „It’s Almost Dry” Pusha T, „Hentai” i „MOTOMAMI” Rosalíi, „Mr. Morale” Kendricka Lamara (za który Pharrell otrzymał nominację do nagrody Grammy), „Movie Star” Jacka Harlowa, „Dat Right There” Summer Walker, „Real One” Latto, „Tamagotchi” Omara Apollo, „Lord Forgive Me” Tobe Nwigwe i Earthgang oraz „Green Juice” A$AP Ferg.

Pharrell Williams to wizjoner, artysta, producent, autor tekstów, filantrop, projektant mody i przedsiębiorca. Ma na koncie 13 nagród Grammy, w tym tytuł Producenta Roku 2004, 2014 i 2019, prestiżową nagrodę ASCAP Golden Note Award, nominację do Złotego Globu i Emmy oraz dwie nominacje do Oscara.

W 2019 roku Williams uruchomił swój 3-dniowy festiwal SOMETHING IN THE WATER w Virginia Beach. W tym roku festiwal po raz pierwszy był transmitowany na żywo dla milionów widzów z całego świata. Po otrzymaniu nominacji w 2020 roku, w czerwcu tego roku Williams został wprowadzony do Songwriters Hall of Fame. Na początku tego miesiąca, podczas Mighty Dream Forum w Norfolk, Pharrell ogłosił, że jego festiwal muzyczny SOMETHING IN THE WATER powróci do Virginia Beach w 2023 roku. Już wkrótce artysta zaprezentuje także więcej nowej muzyki.

Travis Scott – nazwisko, do którego bez wątpienia należy przyszłość! Pochodzący z Houston artysta, za którym nie można nadążyć, jest świadomy swojego statusu – jest nie tylko liderem w muzyce, ale także w modzie i kulturze. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy, projektant, ikona stylu, aktor, producent i założyciel wytwórni Cactus Jack, zmienił bieg hip-hopu. Rozpalił Super Bowl, zagrał we własnym filmie dokumentalnym Netflixa „Look Mom I Can Fly”, a nawet zajął honorowe miejsce na playliście Baracka Obamy.