Katie Melua jest uznawana za jedną z najznakomitszych brytyjskich artystek. 37-letnia kompozytorka i autorka tekstów zdobyła aż 56 platynowych nagród, wydała 8 doskonałych, docenionych albumów i była dwukrotnie nominowana do nagrody Grammy. Od początku kariery muzycznej słynie z niezwykle pięknej, jasnej barwy głosu, która stała się jej znakiem rozpoznawczym. Znana jest także z komponowania doskonałych linii melodycznych. Światową popularność zdobyła za sprawą hitów takich jak: „Nine Million Bicycles” czy „Perfect World”


Swym przepięknym głosem i urzekającą osobowością wciąż zachwyca publiczność na całym świecie! 6 października 2020 roku światło dzienne ujrzał ósmy solowy studyjny album Katie, zatytułowany “Album No. 8”. Płytę promowały ciepłe, ujmujące single „A Love Like That” oraz “Airtime”. W lipcu 2022 artystka podzieliła się ze światem płytą “Aerial Objects”, stworzoną we współpracy z Simonem Goffem, kompozytorem, producentem oraz skrzypkiem. Liryczna swoboda oraz łagodny głos Katie, połączone z brzmieniem muzyki Goffa, zaowocowały powstaniem sześciu utworów, przepełnionych miłością do podróży i odkrywania świata.

Wkrótce zapowiadana jest nowa płyta artystki, ale jeszcze nie została ogłoszona data premiery. Jest zatem wielka szansa, że obok największych hitów usłyszymy też utwory premierowe!

Artystka wystąpi na trzech koncertach w Polsce:

  • 11 kwietnia 2023 – Warszawa, Torwar
  • 12 kwietnia 2023 – Gdynia, Arena Gdynia
  • 14 kwietnia 2023 – Wrocław, Hala Stulecia

Sprzedaż biletów rozpocznie się 7 listopada o godzinie 11:00.