Ania Karwan, pracuje właśnie nad kolejnym albumem, czego efekty usłyszymy w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Tymczasem, zapraszamy na trasę koncertową, zatytułowaną „Swobodnie”.

Seria klubowych koncertów, będzie stanowić przedsmak tego co usłyszymy na nowym krążku. Podczas koncertów, usłyszymy nowe kompozycje – między innymi „Swobodnie” oraz „Papierosy”, a także znane przeboje Ani w nowych, niebanalnych aranżacjach.

Już w najbliższą niedzielę, Ania Karwan wystąpi w Teatrze Witkacego w Zakopanym. Gościem specjalnym będzie światowej sławy pianista – Leszek Możdżer.

Bilety na koncerty dostępne są, tutaj.

Emocjonalnym utworem “Swobodnie” Ania Karwan zapowiada swój najnowszy album i zupełnie zmienia kierunek, w którym chce muzycznie podążać. Artystka po raz pierwszy przemówi w pełni własnym głosem, albowiem zadebiutuje jako autorka tekstów i muzyki.


Ten szalenie ważny, jeśli nie najważniejszy album w dorobku Ani, będzie odzwierciedleniem transformacji i jej rozwoju w trakcie pandemii. Po latach spędzonych na scenie, odważyła się powrócić do korzeni organicznego grania, a tym samym bardziej odkryła samą, pozwoliła sobie na podjęcie ryzyka, podejmowanie trudnych prób i popełniania błędów. Dojrzałe kompozycje i szczere poetyckie teksty to nowe oblicze Ani Karwan.