Znamy support na polskiej mini-trasie Bonobo w listopadzie! Koncerty gwiazdy elektroniki i downtempo we Wrocławiu, Krakowie oraz Łodzi poprzedzą występy Poté, podopiecznego Bonobo z wytwórni Outlier. To jej nakładem wydał doskonale przyjęty album “A Tenuous Tale of Her”, na którym gościnnie wystąpił m.in. Damon Albarn (Blur, Gorillaz).  


Urodzony na karaibskiej wyspie St.Lucia artysta, w wieku 12 lat przeniósł sie do Londynu i tam zaczęła się jego przygoda z muzyką. Ze wsparciem takich mentorów jak Branko z Buraka Som Sistema, Benji B czy wreszcie Bonobo konsekwentnie zdobywał uznanie, zaś remiksy dla Gorillaz, Little Dragon, a także nagranie dla popularnej platformy video „Colors” sprawiły, że o twórcy stało się głośno jeszcze przed debiutancką płytą. 

Poté pokazał się już polskiej publiczności na chorzowskim FEST Festivalu. Swój talent bez wątpienia potwierdzi także poprzedzając koncerty mistrza elektroniki i downtempo. 

Przypomnijmy, że koncerty Bonobo odbędą się 22.11 we Wrocławiu (Hala Stulecia), 23.11 w Krakowie (Tauron Arena Kraków) i 25.11 w Łodzi (Atlas Arena). Bilety dostępne na Biletomat / Eventim / Going / eBilet / Ticketmaster.