Z okazji rebrandingu, na dachu Westfield Mokotów, 29 września 2022 roku, zaśpiewała niezwykła Jessie Ware. W czwartkowy wieczór licznie zgromadzona publiczność (pod sceną i przed ekranami) dała się zahipnotyzować niezwykłemu głosowi brytyjskiej piosenkarki i porwać jej muzyce łączącej pop, soul i R&B. Jednak koncert to dopiero początek świętowania w Westfield Mokotów. 

Rebranding Galerii Mokotów stał się faktem. W czwartek 29 września 2022 roku Galeria Mokotów została oficjalnie Westfield Mokotów. Świętowanie rozpoczęło się od krótkiej części oficjalnej, podczas której gości zgromadzonych w strefie VIP przywitał Chief Operating Officer Central Europe Unibail-Rodamco-Westfield – Arnaud Burlin, przybliżając historię i misję marki Westfield, a także przypominając  powody, dla których Galeria Mokotów dołączyła do tego wyjątkowego grona. 

Kilka minut po 20:00 na scenę weszła ONA – wyjątkowa i niepowtarzalna Jessie Ware, wraz z zespołem i tancerzami Publiczność od pierwszych dźwięków dała się ponieść czarowi i charyzmie tej wielokrotnie nagradzanej gwiazdy, śpiewając i tańcząc w rytm jej największych przebojów, m.in.: Wildest Moments, Kiss of Life, What’s Your Pleasure, Save a Kiss, a także najnowszego singla „Free Yourself”, zapowiadającego piąty studyjny album artystki. Jak powiedziała publiczności Jessie, ten koncert był pierwszym występem na dachu w jej karierze, i bardzo jej się to podobało. 

(c) Piotr Tarasewicz


Dla wszystkich chętnych, którym nie udało się dotrzeć na dach Westfield Mokotów, przygotowano streaming koncertu – dostęp do transmisji na żywo uzyskały wszystkie osoby zarejestrowane w Westfield Club (dawny Program Lojalnościowy Galerii Mokotów). 

Jassie Ware jest jedną z najbardziej wpływowych brytyjskich artystek. Może poszczycić się sześcioma nominacjami do nagród BRIT, nominacją do Mercury Prize, a jej cztery albumy wielokrotnie gościły na listach nich najpopularniejszych. 

To był zdecydowanie jeden z najbardziej emocjonujących, hipnotyzujących i roztańczonych wieczorów w 20-letniej historii (byłej) Galerii Mokotów. A to nie koniec atrakcji jakie Westfield Mokotów przygotowało z okazji rebrandingu. Do 8 października fani Jassie Ware mogą wziąć udział w konkursie na Facebooku, w którym mogą wygrać płytę z autografem artystki. 

(c) Piotr Tarasewicz


Do dnia 8 października można również wziąć udział w wielkiej „Loterii śladami Westfield” i wygrać niesamowite nagrody – wycieczki do Nowego Jorku, Paryża i Londynu (w każdym z tych miast znajdują się flagowe obiekty Westfield), kultowy, włoski skuter w pięknym czerwonym kolorze, a także ponad 700 nagród natychmiastowych, w tym markowe ubrania, torebki czy kosmetyki.