Przełomowa supergwiazda R&B, wybrana zarówno przez Billboard, jak i HITS jako pretendentka do nagrody Grammy w kategorii Najlepszy nowy artysta, prezentuje swój debiutancki album „Public Display Of Affection: The Album”.

18-utworowy album jest odpowiedzią na prośby fanów na całym świecie – płyta zawiera wszystkie osiem utworów z zeszłorocznej EPki „Public Displays Of Affection” (w tym platynowy numer „Hrs And Hrs”), a także pięć utworów z kontynuacji „Public Displays Of Affection Too” (debiut w wytwórni Def Jam wydany w lipcu z „Pain”, „Another” i letnim hitem „Baby Boo” z udziałem Saweetie) oraz pięć zupełnie nowych kawałków.


Projekt „Public Displays Of Affection” to intymna ścieżka dźwiękowa, która naśladuje wzloty i upadki związku, zanurzając się i nurkując między nastrojami i dźwiękami.

– Powodem, dla którego „Public Displays of Attentions” zadziałało, jest brak miłości w R&B – wyjaśnia Muni.

Muni, obecnie najczęściej streamowana i budząca największe zainteresowanie artystka R&B, podbiła serca słuchaczy dzięki „Hrs And Hrs”. Oprócz zdobycia ponad 250 milionów streamów i osiągnięcia 1. miejsca w radiu Urban & Rhythmic, utwór znalazł się w pierwszej piątce Apple Music i trafił na 17. miejsce na liście Billboard Hot 100. Podczas czerwcowej gali BET Awards w Los Angeles artystka dała triumfalny występ z „Hrs and Hrs”.

Honorując jej sukces na BET Awards, MTV nazwało Muni światową artystką PUSH czerwca. Oprócz dwóch nowych, inspirujących wykonań jej hitów, Muni pojawiła się w MTV Push, aby porozmawiać o wyłonieniu się zza kulis branży, przełomowym projekcie „Public Displays of Affection” oraz procesie powstawania jej najlepszych piosenek.