Madison McFerrin – znakomita nowojorska wokalistka wystąpi 13 listopada w warszawskim Jassmine. Zapowiedzi koncertowej towarzyszy premiera singla “Stay Away (From Me”)”.

New York Times pisał o niej: “Wykazuje się wspaniałą wirtuozerią wokalną”, genialny Questlove z The Roots określił jej muzykę mianem „soul-appella”, zaś Pitchfork oceniał: „dzięki niej a’capella znowu jest cool”. Także w Europie, córka legendarnego Bobby’ego, znalazła tak opiniotwórczych fanów jak Gilles Peterson czy Jamie Cullum, którzy regularnie puszczają jej piosenki w swoich radiowych audycjach BBC. W ubiegłym roku zaproszono ją także jako kuratorkę londyńskiego BRIC JazzFest.

Nowej piosence „Stay Away (From Me)” towarzyszy wideo, które stworzył Arius Reynoso Sotolongo.


Madison – podobnie jak jej sławny ojciec i utalentowany brat Taylor, udowadnia jak wszechstronnym i niezwykłym instrumentem może być ludzki głos. Muzyka Madison to jednak nie tylko wspaniałe popisy wokalne, ale też smak, klimat i znakomite kompozycje. Utwór „Try” w produkcji Taylora McFerrina zyskał popularność na znanym kanale Colors i w serwisach streamingowych. Artystka współpracowała też m.in z Photay.

Bilety można zakupić, m.in. tutaj.