Już w czwartek, 29 września, o godzinie 20:00 z okazji rebrandingu Galerii Mokotów odbędzie się koncert, światowej gwiazdy, brytyjskiej wokalistki, łączącej w swojej muzyce pop, soul, R&B, dance – Jessie Ware

Jedno z najważniejszych wydarzeń od czasu otwarcia Galerii Mokotów, jakim bez wątpienia jest jej rebranding i dołączenie do międzynarodowego grona centrów handlowych Westfield, wymaga odpowiedniej oprawy i wyjątkowej celebracji. Z tej okazji już w czwartek 29 czerwca dach naszego centrum handlowego zmieni się w salę koncertową, w której zaśpiewa doskonale znana na całym świecie brytyjska wokalistka – Jessie Ware. Początek koncertu tej cenionej przez krytyków gwiazdy zaplanowano na godzinę 20:00.


Jessie Ware to jedna z najbardziej wpływowych brytyjskich artystek. Na koncie ma sześć nominacji do nagród BRIT, nominację do Mercury Prize a jej cztery albumy, wielokrotnie gościły w pierwszej dziesiątce tych najpopularniejszych. Na jej albumach znalazły się takie hity jak „Save a Kiss”, „Spotlight” czy „Remember Who You Are” Najnowszy utwór Jessie – „Free Yourself”, który na pewno wykona podczas występu Westfield Mokotów, jest zapowiedzią kampanii promującej nowy album z dużą ilością świetnej muzyki.


Aby dowiedzieć się w jaki sposób można zdobyć bilety (których liczba jest limitowana) na koncert Jessie Ware warto śledzić naszą stronę internetową www.westfieldmokotow.pl – tu najszybciej pojawią się szczegółowe informacje dotyczące możliwości uczestniczenia w tym wyjątkowym koncercie. Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się w czwartkowy wieczór, 29 września, na dachu WESTFIELD Mokotów a są członkami WESTFIELD Club (dotychczasowy Program Lojalnościowy Galerii Mokotów), przygotowana zostanie specjalna transmisja online.