Brytyjski artysta Calum Scott po raz pierwszy odwiedzi Polskę! Dzisiejszy koncert w warszawskim Klubie Stodoła będzie częścią europejskiej trasy koncertowej, promującej jego najnowszy album. To będzie wyjątkowy wieczór!

„To niesamowite ogłosić moją trasę w Wielkiej Brytanii i Europie! Minęło sporo czasu bez koncertów i po tych ostatnich 2 latach widzowie są bardzo podekscytowani muzyką na żywo, jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być jej częścią. Wracam z zespołem, aby zagrać utwory, dzięki którym ludzie mnie odkryli, a także kawałki z mojego nowego albumu, który uważam że jest moim najlepszym i najbardziej osobistym dziełem. Nie mogę się doczekać, kiedy Was tam zobaczę” – napisał Calum Scott


Prawdziwy rozgłos wokaliście przyniósł udział w show „Britain’s Got Talent” w 2015 roku. Podczas przesłuchań Simon Cowell nacisnął złoty guzik i pozwolił wykonawcy od razu przejść do półfinału.

„Przez te wszystkie lata, kiedy pracowałem w tym programie, nigdy nie słyszałem faceta z tak wielkim talentem. Poważnie. To było niesamowite i pokazało mi, że jesteś kimś więcej niż piosenkarzem, jesteś artystą, więc masz tę szansę” – powiedział Scottowi Simon Cowell podczas przesłuchania.

Plan koncertu:

18:00 – Otwarcie drzwi
19:00 – Support: Mitch James (30 min)
19:30 – Changeover
20:00 / 21:30 – Calum Scott (90 min)

Ostatnie bilety na ten koncert dostępne na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl oraz w Klubie Stodoła!