Kasia Konstance to polska wokalistka i flecistka na co dzień mieszkajaca w Londynie i tworząca muzykę z pogranicza neo-soulu, jazzu i R&B. Debiutancka EPka Kasi zatytułowana “Cosmic Dust” jest grana w stacjach radiowych na całym świecie i sławiona m.in. przez takich DJów i artystów jak Jamie Cullum (BBC Radio 2), Gilles Peterson (BBC Radio 6), Jamz Supernova (BBC Radio 6, Selector Radio), Jyoty (Rinse FM) czy lider Ezra Collective, Femi Koleoso (Reprezent Radio). EPka “Cosmic Dust” jest dostępna na winylu i wszystkich platformach streamingowych.

Kasia aktualnie pracuje nad nowa EPką, która ukaże się na początku przyszłego roku. Projekt został ufundowany przez fundację Youth Music we współpracy z TikTok’iem, którzy docenili talent wokalistki przyznając jej niedawno nagrodę NewGenerarion Fund.

Tak w skrócie można opisać Kasię, która przygotowała, na naszą prośbę mixtape, na którym znajdziecie dźwięki, m.in. od Arethy Franklin, FKJ, Ezra Collective czy Destiny’s Child. Prawie 45 minut wspaniałej muzyki, dzięki której dzień na pewno stanie się jeszcze lepszy.