Anitta wraca z nowym, seksownym singlem “Lobby“, w którym wspiera ją Missy Elliott. Piosence towarzyszy teledysk, który wyreżyserował Arrad. Numer zapowiada edycję deluxe płyty “Versions Of Me”, którą wokalistka wyda 25 sierpnia.

Zwiastun “Lobby” pojawił się wcześniej na TikToku, wywołując powszechny zachwyt nowym utworem, w którym roztańczony beat disco łączy się rozedrganą linią basu, prowadząc do zaraźliwego refrenu “Kiss me from the roof to the lobby”. Tymczasem legendarna Missy Elliott ze swoim niepodrabialnym flow dostarcza klasyczną zwrotkę.

– Szczerze mówiąc, nie mogę uwierzyć w to, co się teraz dzieje – napisała Anitta na Instagramie zapowiadając kooperację z raperką.


Niedawno Anitta zwiastowała “Versions of Me (Deluxe Edition)” kuszącym teledyskiem do singla “Gata“. Klip, który nakręcił Giovanni Bianco, zgromadził już ponad 2,1 miliona odsłon.

Anitta wyczekuje ceremonii wręczenia nagród MTV Video Music Awards, gdzie nie tylko wykona przebój “Envolver”, ale ma też szansę na statuetkę w kategorii Najlepsza piosenka latynoska (właśnie za “Envolver”). Gala odbędzie się 28 sierpnia.

Podsumowując, album “Versions of Me” to kwintesencja latynoskiej muzyki 2022 roku, która w przyszłym tygodniu doczeka się ostatecznej edycji. Składająca się z 15 piosenek płyta zawiera nagrania w języku hiszpańskim, angielskim i portugalskim. To najchętniej słuchany album na Spotify w Brazylii. Wydawnictwo zgromadziło już ponad 40 milionów streamów. Po premierze “Versions of Me” Anitta wystąpiła na festiwalu Coachella, gdzie zachwyciła tłum 45-minutowym setem wypełnionym gatunkową mieszanką z mocnymi brazylijskim jak i latynoskimi akcentami, które przyniosły jej sławę.