Saucy Santana ponownie połączył siły z koleżanką z wytwórni, Latto. Ostatnio Saucy wspierał Latto podczas jej trasy 777 Tour. Piosenka zawiera optymistyczną, godną parkietu produkcję i natychmiast zyskała popularność w sieci. Znany z przełomowych singli, takich jak „Material Girl”, „Walk” i „Walk Em Like a Dog”, urodzony na Florydzie hip-hopowy artysta zmienił brzmienie mediów społecznościowych.

Jego hałaśliwy rap tylko umocnił jego wpływ na dzisiejszy krajobraz muzyczny. Billboard chwali go między innymi za „odgrywanie kluczowej roli w ekspansji obecnego brzmienia i stylu hip-hopu”. Wraz z wydaniem „Booty” i kolejnymi utworami w drodze, jak zwięźle ujmuje to Forbes, „2022 należy do Saucy Santany”.


Pochodzący z Perry na Florydzie Saucy Santana jest energicznym artystą o odważnej osobowości.  Jego pierwsza piosenka, „Walk Em Like A Dog”, była viralowym hitem i zdobyła dziesiątki milionów streamów. W styczniu 2020 roku Santana wydał swój debiutancki mixtape „Imma Celebrity”. Utwór „Material Girl” znalazł się na listach przebojów w Spotify i zdobył niemałą popularność na TikToku, gdzie zostało stworzone miliony filmików z tym utworem. W lipcu 2020 roku Santana wydał „Pretty Little Gangsta”. W kawałku „Up & Down” dołączyła do artysty Latto. Rok później, dzięki popularnemu #WalkChallenge na Instagramie, YouTube i TikTokiu, stał się popularny singiel „Walk”.

Od tego czasu Santana współpracował z takimi artystami, jak City Girls, Kali, Ivorian Doll i gwiazda EDM, DJ R3HAB. Najnowszy album Santany, „Keep It Playa”, zawiera nowy hit „Shisha”, który ma szansę stać się kolejnym klasykiem w szybko rozwijającej się karierze Saucy Santany. Jego silna obecność w społeczności LGBTQ+, współprace z Nicki Minaj, Rihanną, Cardi B, Megan Thee Stallion i Lizzo, a także zaraźliwa osobowość, połączyły się, aby poszerzyć grono fanów i obserwatorów Santany w mediach społecznościowych na całym świecie.