Domi & JD Beck wydają długo wyczekiwany debiutancki album zatytułowany “Not Tight”, w nowej wytwórni Andersona .PaakaApeshit we współpracy z Blue Note Records. Lista gości specjalnych, którzy znaleźli się na albumie jest długa. Poza Paakiem są to: Snoop Dogg, Busta Rhymes, Herbie Hancock, Thundercat, Mac DeMarco oraz Kurt Rosenwinkel.

Wiosną Domi & JD Beck wydali swój debiutancki singiel „Smile”, który od premiery był już streamowany ponad 2 miliony razy. Piosenka ukazała się wraz z niezwykłym teledyskiem wyreżyserowanym przez .Paaka z udziałem Domi & JD Beck oraz Maca DeMarco, który gra w nim postać starzejącej się legendy jazzu, która straciła słuch.

Na swojej muzycznej drodze Domi & JD Beck napotkali między innymi Herbiego Hancocka, Thundercata, Arianę Grande, Maca DeMarco, czy Ericę André. Współtworzyli także „Skate” z nagrodzonego Grammy albumu Paaka z Bruno Marsem jako Silk Sonic. Duet nadal nie może uwierzyć w nagłą erupcję ich muzycznej kariery. Kiedy DJ sugeruje, że ludzie mogą znienawidzić ich album, Domi Louna zapewnia, że wtedy okazałoby się, że to z ludźmi jest coś nie tak.

Album możecie zakupić, m.in. tutaj.