DOMi & JD BECK wydali “Take A Chance” z udziałem Andersona .Paaka, trzeci singiel, który zapowiada ich długo oczekiwany debiutancki albumu “NOT TiGHT”, który ukaże się 29 lipca w nowej wytwórni .Paaka APESHIT we współpracy z Blue Note Records.

.Paak ma wpływ na “Take A Chance” — który zawiera czuły haczyk śpiewany przez samych DOMi & JD BECK — a ośmiokrotny zdobywca nagrody GRAMMY wyreżyserował także porywający teledysk.


Duet zaprezentował wcześniej dwa utwory zwiastujące album “NOT TiGHT” – „WHATUP” i „SmiLE” – a także ujawnił listę gości specjalnych na albumie, która oprócz .Paaka obejmuje Snoop Dogga, Busta Rhymes, Herbie Hancocka, Thundercata, Mac DeMarco i Kurta Rosenwinkela. “NOT TiGHT” jest dostępny w przedsprzedaży.

Poprzednie single:


Do tej pory, jeśli chciałeś dowiedzieć się o DOMi & JD BECK – najbardziej rozreklamowanym duecie jazzowym w Internecie – musiałeś odwiedzić ich stronę internetową, kliknąć szczura grającego na saksofonie i przeczytać historię o 12-letnim fizyku (DOMi Louna) oraz 6-letnim badaczu owiec (JD Beck). Naprawmy to.

„Moja filozofia życiowa to nie brać gówna zbyt poważnie” – mówi DOMi Louna, urodzona jako Domitille Degalle. I to jest sprawiedliwe. Jednak tętniący życiem świat, który dali nam ona i jej kolega, wymaga eksploracji.

Nieco więcej ujawniają na swoich profilach na Instagramie, poprzez klipy ze swoich jammów, z JD na prostym zestawie perkusyjnym i DOMi Louna na klawiszach MIDI. Uwielbia dźwięki, które przywołują jazzową fuzję z lat 70. i kolorowe urywki ścieżek dźwiękowych Pokémonów z 2000 roku, podczas gdy on stroi i gra na swoim werblu w sposób, który może brzmieć elektronicznie, kierując IDM i boom bap. Czasem wpycha się je do łazienki, a czasem bębny tłumią precle ułożone na hi-hatach lub papier toaletowy rzucony na werbel.

Ich muzyka odnajduje zarówno humor, jak i wspaniałość w harmonijnej złożoności i rytmicznej zmienności, nagle przyjmując i porzucając tempa, bawiąc się metrum i przemycając dodatkowe bity do mostów. Współpraca zaczęła się w głupich okolicznościach. DOMi Louna była nastoletnią protegowaną w Berklee przez Konserwatorium Paryskie; JD, cztery lata od niej młodszy, koncertował od szkoły podstawowej w swoim rodzinnym mieście Dallas – najpierw w zespole producenta Jah-Borna, gdzie występował w duecie z beatmakerami MPC i DJami. W 2018 roku oboje zostali zaproszeni do dołączenia do zespołu występującego na targach National Association of Music Merchants (NAMM) i grali w sali pełnej ryczących instrumentalnych dem, otoczonej chaotycznym hałasem.

„Było tak źle, że nic nie słyszeliśmy” – śmieje się JD.

Podczas jazdy DOMi i JD BECK spotkali się z Herbie Hancockiem i poparli Thundercat, Arianę Grande, Mac DeMarco, Erica André i innych. Współtworzyli także „Skate” na nagrodzonym GRAMMY albumie .Paaka z Bruno Marsem jako Silk Sonic.