Wizjoner muzyki dance, David Guetta, wraca z nowym hitem “Family Affair (Dance For Me)”. Techno-house’owy przebój zawiera wokalne sample tak samo zatytułowanego klasyka Mary J. Blige. “Family Affair (Dance For Me)” bez wątpienia odbije się echem w klubach, na parkietach i festiwalach.


Singiel jest następcą przeboju “Crazy What Love Can Do” oraz jego remiksów, których podjęli się David Guetta, James Hype, Öwnboss czy A7S. Piosenka zgromadziła już ponad 100 milionów streamów i obecnie zajmuje 8 miejsce w zestawieniu UK Top 20 oraz odpowiednio 2 i 6 pozycję na listach iTunes UK oraz Global iTunes.

W ostatnim roku Guetta zaprezentował serię hitów, w tym “BED” z Joelem Corry i RAYE czy remiks “Love Tonight” Shouse, który ma 550 milionów odsłuchów.

David Guetta to międzynarodowa ikona. W 2021 roku gwiazdor zdobył 10. nominację do Grammy za hit “Hero” zrealizowany we współpracy z Afrojackiem. Ponadto Guetta był nominowany do BRIT Award, a także został uznany najlepszym DJ-em w plebiscycie “DJ Mag” czy najlepszym elektronicznym artystą podczas gali MTV Europe Music Awards. Zwyciężył również w kategorii Dance Act of the Year (Taneczny wykonawca roku) w ramach 2022 iHeartRadio Music Awards, gdzie łącznie odebrał 3 statuetki. Francuz otrzymał również nominację do Billboard Music Awards.

Tylko w tym roku zaprezentował remiksy przebojów “Sweetest Pie” Dua Lipy i Megan Thee Stallion i “Super Gremlin” Kodaka Blacka. Imponujący, pierwszy kwartał 2022 roku zamknął przebojem “What Would You Do?” z Joelem Corry oraz megahitem “Crazy What Love Can Do” z Becky Hill i Ellą Henderson.

W ostatnim czasie Guetta wrócił też do swoich undergroundowych korzeni z projektem Future Rave, który współtworzy z Mortenem. W 2022 roku artyści wydali pierwszy singiel “Permanence”. Ponadto David odkurzył pseudonim Jack Back, realizując pod tym właśnie szyldem numer “Supercycle” z Citizenem Kainem i Kiko. Z okazji 10-lecia współpracy z Sią przy utworze “Titanium”, David Guetta opublikował nowe remiksy megahitu, w tym niesamowitą wersję Future Rave.