Oficjalnie rozpoczęła się nowa era Beyoncé. Piosenkarka, która zdobyła 28 razy nagrodę Grammy, wydała swój nowy singiel „Break My Soul”. To pierwszy singiel z jej nadchodzącego albumu “Renaissance”.

„Break My Soul”, współprodukowany przez The-Dream i Tricky Stewart, to house-meets-bounce groove, który bezbłędnie odtwarza klasykę Robina S. „Show Me Love” z 1990 roku, w połączeniu z Queen of Bounce Big Freedia z 2014 roku.

„Break My Soul” to nowy hymn samoumocnienia, który świat musi usłyszeć. To idealna piosenka do grania w piątkowy wieczór, po długim tygodniu pracy. Po pierwszym odsłuchu wydaje się, że jest to siostrzana piosenka do utworu „Ghost” Beyoncé z 2013 roku. „Break My Soul” zawiera również współautorstwo Jay-Z, najprawdopodobniej w rapowym wersie Beyoncé.


Jak wspomniano powyżej, „Break My Soul” to główny singiel z siódmego albumu Beyoncé “Renaissance”, który zostanie wydany 29 lipca. Album jest pierwszym solowym albumem Beyoncé od platynowej “Lemonade ” z 2016 roku. W 2018 roku Beyoncé i jej mąż Jay-Z wydali swój pierwszy wspólny album “Everything Is Love” jako The Carters, wygrał on Best Urban Contemporary Album na 61. Grammy Awards.

W kwietniu 2019 roku Beyoncé powróciła z “Homecoming: The Live Album”, jej piątym koncertem, który został nagrany podczas jej kultowego występu na festiwalu Coachella w 2018 roku. W lipcu tego samego roku Beyoncé wydała “The Lion King: The Gift”, kompilacyjną ścieżkę dźwiękową z muzyką inspirowaną remake’iem “The Lion King”. W filmie użyczyła również głosu Nali.