Wschodząca gwiazda R&B – Giveon, ogłosił, że jego długo oczekiwany debiutancki album, „Give Or Take”, zostanie wydany 24 czerwca nakładem Not So Fast/Epic Records.

„Ten album jest dla mnie tak osobisty, że nie mogę się doczekać, kiedy podzielę się nim z wami wszystkimi. Dziękuję za całą Waszą miłość i wsparcie. To znaczy wszystko” – napisał Giveon w e-mailu do swoich fanów.


15-utworowy album będzie zawierał udostępnione wcześniej single „For Tonight”, którego współproducentami są Akeel, Jahaan Sweet i Sevn Thomas, oraz wyprodukowany przez Dona MillsaLie Again”.

Give Or Take” jest następcą składanki Giveona z 2021 roku, „When It’s All Said And Done… Take Time”. Projekt łączył jego dwie pierwsze EPki „Take Time” i „When It’s All Said And Done”, obie wydane w 2020 roku.

Giveon, który znalazł się na liście R&B’s Artists to Watch w 2021 roku, odniósł wiele sukcesów przed swoim pierwszym właściwym albumem. Od czasu wejścia do branży zdobył siedem nominacji do nagrody Grammy, nagrał trzy multiplatynowe single („Peaches”, „Heartbreak Anniversary”, „Like I Want You”), wygrał nagrodę BET 2021 dla najlepszego nowego artysty.