Nagrany w trakcie jednego z najbardziej intensywnych lockdownów, album Tash Sultany „MTV Unplugged (Live In Melbourne)” to intymne spojrzenie na jedną z najbardziej lubianych australijskich osobowości w jej żywiole: na scenie, z instrumentami i wyjątkowym głosem.

Po wydaniu „Coma”, „Willow Tree”, „Dream My Life Away (feat. Josh Cashman)”, „Flume” i „Crop Circles”, Tash Sultana ujawnia całą sesję MTV Unplugged z oszałamiającą szczegółowością dźwięku. Wyprodukowana i zmiksowana w całości przez Tash podczas lockdownu płyta ocieka autentycznością koncertów Tash, z których słynie na całym świecie – to prawdziwa gratka dla fanów muzyki.


Wraz z wydaniem pełnego albumu, Tash udostępnia nowe nagranie „Crop Circles” z płyty „Terra Firma” (2021). Ta wersja „Crop Circles” to doskonała klasa mistrzowska głosu Tash, który splata się z kalejdoskopem dźwięków. 

„Najlepszym sposobem na słuchanie tego jest zgaszenie światła i zapalenie świecy lub kadzidła”, podpowiada Tash.

Szansa, by stać się częścią rodziny MTV Unplugged, pojawiła się w idealnym momencie, kiedy nie można było nawiązać kontaktu z publicznością. To doświadczenie było prawdziwym lekarstwem na tęsknotę za występami: 

„Światło, które najjaśniej we mnie świeci, pojawia się, gdy jestem na scenie”.


Ewolucja kunsztu w ostatnich latach sprawiła, że Tash jest jedną z najważniejszych historii sukcesu australijskiej muzyki. Tash raz po raz udowadnia swoje talenty jako producent, kurator dźwięku i wizjoner, a rezultaty tej wyjątkowej wizji znalazły odzwierciedlenie w rosnącym katalogu prac.

Przypominamy, że Tash jest jedną z gwiazd festiwalu On Air!