Lizzo jest tematem nadchodzącego filmu dokumentalnego, którego premiera ma się odbyć jesienią w HBO Max. Reżyserem jest Doug Pray, producent wykonawczy filmu dokumentalnego HBO “Dr. Dre/Jimmy Iovine The Defiant Ones”. Projekt, który nie został jeszcze zatytułowany, czeka na konkretną datę premiery.

Dokument o Lizzo ukaże się kilka miesięcy po jej drugim pełnometrażowym albumie “Special”, który zapowiedziała w kwietniu singlem „About Damn Time”. Lizzo miała premierę tytułowego utworu w Saturday Night Live w tym samym tygodniu, gdzie również prowadziła podwójny obowiązek hostingowy. Zeszłego lata Cardi B dołączył do Lizzo na singlu „Rumors”, ale Lizzo nie powiedziała, czy utwór pojawi się w “Special”. Od końca września rozpocznie trasę koncertową po Ameryce Północnej.

Prócz tego, artystka podzieliła się remiksem utworu “About Damn Time”, za który odpowiada Purple Disco Machine.

“Jak tylko usłyszałem „About Damn Time” wiedziałem, że chciałbym to zremiksować. Wspaniale jest usłyszeć tak niesamowitą współczesną piosenkę światowej klasy artysty, takiego jak Lizzo, opartą na tych samych wibracjach disco, które zainspirowały moją własną muzykę”. – opowiada Purple Disco Machine.