Audemars Piguet, szwajcarski producent Haute Horlogerie, z przyjemnością prezentuje nową piosenkę Marka Ronsona „Too Much” z udziałem artysty R&B Lucky Daye, który otrzymał nagrodę Grammy 2022 za swoją EPkę „Table for Two”.

„Too Much” stanowi kulminację współpracy obu artystów, udokumentowanej w miniserialu marki, „Syncing Sounds”. Ostatni odcinek można już oglądać na YouTubie, a także na stronie internetowej i w mediach społecznościowych Audemars Piguet.


Trzyodcinkowy serial „Syncing Sounds” w ramach programu muzycznego Audemars Piguet (2019) przenosi publiczność w samo serce procesu współpracy Marka Ronsona i Lucky Daye nad kompozycją „Too Much” w jego studiu nagraniowym w Nowym Jorku. Ta miniseria reprezentuje pierwszy projekt długotrwałej współpracy marki z artystą i producentem, który ma na koncie już siedem nagród Grammy – to wspólne przedsięwzięcie, które daje początek wielu planowanym niespodziankom.


Artyści po raz pierwszy wykonali „Too Much” na żywo 12 maja przed klientami i przyjaciółmi marki Audemars Piguet podczas ekskluzywnego wydarzenia zorganizowanego w nowo otwartym AP House w Nowym Jorku.