Długo oczekiwany trzeci album Kehlani zatytułowany “Blue Water Road” nareszcie dostępny! Wydawnictwo zostało po raz pierwszy ogłoszone we wrześniu 2021 roku wraz z oficjalnym zwiastunem. Kehlani wydała piosenkę „Altar” jako główny singiel, któremu towarzyszył teledysk. Od czasu premiery utwór zebrał miliony streamów.

“Blue Water Road to miejsce docelowe w mojej głowie” – wyjaśnia Kehlani. “Daję wszystkim dostęp. To podróż emocjonalna, seksualna i duchowa. Dla mnie ten album jest jak szklany dom. Jest lekki, przezroczysty, a słońce świeci przez niego”.

„Blue Water Road” dostępne jest nie tylko na platformach streamingowych, ale także na kasetach i CD. Dostępne są również ekskluzywne promocje albumu, które obejmują przedmioty z autografami, takie jak płyta CD z grafiką i plakatem. Dodatkowo bluzy z kapturem i ubrania z długimi rękawami.

Kehlani pochwalić się może ponad 20 złotymi i platynowymi wyróżnieniami w USA oraz 5 miliardami streamów na świecie. Do tego dochodzą dwie nominacje do Grammy – jedna za mixtape “You Should Be Here”, druga za singiel “Distraction”. Artystka ma w dorobku także kooperacje z takimi gwiazdami, jak Cardi B, Post Malone, Kiana Ledé, Teyana Taylor czy Kyle.