Norah Jones udostępniła nowy, pełny występ na żywo swojego albumu “Come Away With Me”, aby uczcić premierę nowej, dwudziestoletniej edycji wydanwictwa. Występ będzie dostępny przez kilka dni na jej oficjalnych kanał social media – Facebooku i YouTube.


Jones wystąpiła w Allaire Studios, gdzie nagrała pierwszą wersję płyty. Zagrała nie tylko wszystkie 14 utworów z niezwykle udanego, nagrodzonego Grammy albumu, ale także kilka utworów bonusowych, które są dostępne w nowej edycji. Wokalista i autorka tekstów wykonała go z niektórymi muzykami, którzy grali na oryginalnej płycie, w tym perkusistą Brianem Bladem, gitarzystą Billem Frisellem i basistą Tonym Scherrem, ze specjalnym gościem – gitarzystą Jessem Harrisem. 4 maja Norah wykona także „Don’t Know Why” w programie The Tonight Show stacji NBC, w którym zadebiutowała w telewizji w 2002 roku, kiedy album został wydany po raz pierwszy.

Wydanie “20th Anniversary Super Deluxe Edition” zostało wyprodukowane przez Eli Wolfa i będzie dostępne w wersji cyfrowej, a także w wersji 4 LP i 3 CD. Oba są w wysokiej jakości opakowaniu z obszernym bookletem zawierającym nowe notatki Jonesa i rzadkie zdjęcia z sesji. Wydane zostaną również samodzielne wersje 1 LP i 1 CD zremasterowanego oryginalnego albumu.