Nominowany do Grammy zdobywca Emmy, Labrinth, prezentuje długo wyczekiwany album z muzyką do drugiego sezonu serialu HBO „Euforia”Album z udziałem Zendayi, Angusa Clouda i Dominica Fike’a jest już dostępny na wszystkich platformach.


Labrinth zdradził kilka tygodni temu, że „to znacznie więcej niż album ze ścieżką dźwiękową… To przeżycie”. Płyta składa się z 22 skrupulatnie przygotowanych utworów, w tym wszystkich piosenek, o które prosili fani, takich jak „I’m Tired” i wersja Zendayi, która została wyemitowana pod koniec finału drugiego sezonu. Inne ważne pozycje to „See You Assholes Later” (piosenka z kwiecistej sceny Cassie), „Dracula (Nate Sees Cassie)”, „ICE (We Should Do Drugs)” znanej fanom serialu jako „What’s Up” (Fez’s Song) i „Fun at the Alley” ze sceny na kręglach.


Pośród wszystkich ekscytujących wydawnictw, Labrinth wydał także oficjalny teledysk do uwielbianego przez fanów utworu „Mount Everest”, który wielokrotnie pojawiał się w obu sezonach „Euforii” i pochodzi z albumu „Imagine & the Misfit Kid” (2019).