Topowi artyści, 10 wspaniałych koncertów w ciągu 2 dni, swobodna piknikowa atmosfera, festiwalowe spotkania i rozmowy, moc propozycji familijnych dla rodzin z dziećmi, a także najlepsze foodtrucki z kuchnią z całego świata – to atrakcje tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition.

Festiwal miejski odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca 2022 roku w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

W tym roku Co Jest Grane Festival zyska nową odsłonę jako Women’s Voices Edition. Stery zarówno na scenie, jak i poza nią w większości przejmą kobiety. Choć nie zabraknie znanych męskich twórców, to całość festiwalu – począwszy od wyboru repertuaru, scenografii, aż po finałowy koncert „Women’s Voices Kolektyw”, znajdzie się w rękach wyjątkowych artystek.

Po dwuletniej pandemicznej przerwie festiwal Co Jest Grane wraca w wersji dostosowanej do tego, co dzieje się aktualnie w polskim popie, czyli jako Women’s Voices Edition. To kobiety nadadzą ton całej imprezie, zaproszą też męską część line-upu oraz dodatkowych gości. A wszystko odbędzie się w wyjątkowo piknikowej i relaksującej atmosferze, w nowej lokalizacji festiwalu, czyli w Łazienkach Królewskich w Warszawie – mówią organizatorzy wydarzenia Anna Pruszyńska, dyrektor produkcji eventów i Jacek Zmiczerewski, dyrektor rozwoju biznesu eventów z Agory.

Pierwszymi gwiazdami, które zapowiedziały występ na festiwalu są: Brodka, Daria Zawiałow, Maria Peszek, Zalewski, Igo, Natalia Przybysz, Karaś/Rogucki i inni. Ale to nie koniec muzycznych niespodzianek – organizatorzy festiwalu kolejne karty odkryją jeszcze przed majówką.


Tegoroczny Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition, tak jak poprzednie edycje, będzie miał piknikowy i międzypokoleniowy charakter. Na odwiedzających w każdym wieku czekają koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, świetne jedzenie z różnych stron świata, a także niezliczone atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dodatkowo, w festiwalowej strefie spotkań pod hasłem BE BRAVE potrwają rozmowy z artystkami i artystami m.in. o odwadze i byciu sobą.

Wszystko to zapowiada najbardziej familijny czerwcowy festiwal w Warszawie. A jednocześnie Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition ma szansę stać się idealnym sposobem na relaks i miłe spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody Łazienek Królewskich dla wszystkich, którzy długi weekend spędzą w stolicy.

Bilety na Co Jest Grane Festival. Women’s Voices Edition można już kupić na: eBilet.pl, Going.pl oraz Empik Bilety. Dzieci do lat 5 wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.