GCh+ łączą ambient, jazz i elektronikę. Łączą akustyczne i syntetyczne brzmienia, by opowiedzieć swoją historię i tworzyć niezwykłe dźwiękowe światy. Zespół tworzy pięciu nietuzinkowych, młodych mężczyzn: gitarzysta Grzegorz Duszak, pianista Piotr Iwański, flecista Łukasz Jankowski, perkusista Radosław Mysłek i kontrabasista Michał Mościcki.

“Everyday Street” jest czwartym singlem z nadchodzącego albumu grupy!

“Everyday Street” opowiada o tym, jak odnaleźć nadzieję, gdy przytłacza nas codzienna monotonia. To przesłanie jest codą całej płyty. To alternatywno-rockowy utwór (mimo, że płyta jest nu-jazzowa). Brzmienie GCh+ wzbogacił duet: Karol Wachnik na wiolonczeli i Joanna Pomykała-Jankowska na skrzypcach. Opowieść zaczyna się kameralnie, intymnie. Przechodzi przez kolejne punkty kulminacyjne, by skończyć się szeroką, wręcz orkiestrową panoramą o jasnej barwie. O barwie nadziei.

Tak mówi o “Everyday Street” jej autor, Łukasz Jankowski:

Gdy opowiem, o czym dokładnie jest Everyday St., to straci cały swój sens. Utwory takie jak ten nie znoszą wykładnia kawy na ławę. Wszystko, co mogę powiedzieć to: dla nas to spoglądanie w przyszłość z nadzieją, niezależnie od rzeczywistości, która nas otacza. Chcieliśmy stworzyć nastrój pozytywnej melancholii, na ostatniej piosence z płyty.