Tuż przed premierą płyty, Luna wypuszcza jeszcze tytułową piosenkę z albumu na zaostrzenie apetytu na jej muzykę. Razem z piosenką ukazuje się niezwykle klimatyczny i niepokojący klip w reżyserii Olgi Czyżykiewicz.

Tytułowy singiel z niepokojącym klipem zapowiada album, którego premiera już 22 kwietnia!

Chcieliśmy stworzyć artystyczny obraz, który nie tylko będzie referował tekst utworu, ale przede wszystkim będzie symboliczną podróżą w głąb emocji, psychiki, wewnętrznego krajobrazu artystki – opowiada reżyserka.

Mimo iż tekst utworu opowiada o zakamarkach mojej podświadomości i narzuca przez to raczej mroczny obraz, Olga doskonale wyłapała mój stosunek do tego równoległego świata. – dodaje Luna.

Teledysk został osadzony w jasnej, mglistej przestrzenie, jako świadomy konrast do intuicyjnego negatywnego stosunku do tego, co nieuświadomione. W tej w pewnym sensie dziewiczej, niewinnej przestrzeni powoli odkrywamy niepokojące sceny wprowadzające nas w otchłań wewnętrznego świata artystki. 

Płyta „Nocne zmory” będzie miała swoją premierę już w ten piątek, 22 kwietnia. Ostatnie sztuki albumu w limitowanej edycji z autografem artystki można zamówić jeszcze na empik.com. Luna udostępniła także limitowaną pulę biletów na koncert premierowy płyty, który odbędzie się 26 kwietnia w klubie Niebo – bilety tylko na Going.