“Forever Amy” to znakomity projekt muzyczny celebrujący muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse. Po 5-letniej przerwie, to przedsięwzięcie, będące od 2017 roku sensacją w Wielkiej Brytanii, rozpoczyna europejskie tournée, które obejmie również 5 polskich miast. 

Posłuchajcie na żywo:
“Stronger Than Me”, “Rehab”, “Back To Black”, “Valerie” i wielu innych!


Projekt powołali do życia fenomenalni muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół Amy Winehouse, nagrywający z nią płyty i występujący na scenie. Na czele projektu stanął Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista jej zespołu, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki. Wspólnie z klawiszowcem, Richardem Cardwellem postanowili stworzyć projekt muzyczny, który kultywować będzie dziedzictwo muzyczne Amy Winehouse, w możliwe najbardziej autentyczny sposób. Udział w projekcie bardzo szybko potwierdzili inny członkowie zespołu Amy: Hawie Gondwe jej gitarzysta, Nathan Allen perkusista, Ben Edwards – trębacz oraz Jim Hunt – saksofonista, flecista i aranżer; odpowiedzialny za jeden z najbardziej charakterystycznych dźwięków w utworach Amy. Skład zespołu uzupełnia również Dominic Glover, jeden z najlepszych trębaczy w Londynie.

Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Bronte Shande, która fenomenalnie oddaje charyzmę postaci Amy, nie tracąc przy tym własnej osobowości.

„Jest najbliższa Amy pod względem postawy, brzmienia i zdolności wokalnych spośród wszystkich, których słyszałem, a do tego wykonuje piosenki Amy w tak niesamowicie autentyczny sposób. Jesteśmy  podekscytowani, że do nas dołączyła” – Dale Davis.


“Forever Amy” zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami w tej wyprawie będą muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W jego trakcie można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady i zarejestrowane fragmenty z jej życia. “Forever Amy” to niezapomniane przeżycie dla fanów twórczości Amy Winehouse na całym świecie.

Bileterie: Eventim | Ticketmaster

  • bilety w cenie: 120 zł stojące, siedzące 140 zł i 160 zł 
  • bilety kolekcjonerskie dostępne w bileterii Ticketmaster