Debiut na światowym poziomie – ukazał się pierwszy mini-album Janna – artysty, który pod koniec 2020 roku zdobył serca słuchaczy w kraju i za granicą kawałkiem „Do you wanna come over?”. EPka “POWER” została wydana nakładem FONOBO Label i jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych oraz w wersji fizycznej.

Wszystkie utwory, które znalazły się na płycie to autorskie kompozycje Janna. Artysta odpowiada za warstwę tekstową i muzyczną wszystkich kawałków, a przy produkcji numerów współpracował z duetem SARAPATA oraz Jeremiaszem Hendzlem.


Jann – niezwykle uzdolniony reprezentant FONOBO Label, wydał właśnie swój debiutancki minialbum! “Power” to płyta bardzo osobista i emocjonalna, a sam jej tytuł stanowi zapowiedź tego, co na niej znajdziemy. Jann jednym słowem określa siebie jako artystę, muzykę, jaką znajdziemy na wydawnictwie, a także tematy, które go nurtują. W pięciu numerach zebrał swoje dotychczasowe doświadczenie oraz wszystkie inspiracje, dlatego też słuchając EPki od pierwszego do ostatniego numeru można dowiedzieć się gdzie był, przez co przeszedł i na czym aktualnie stoi.