Kehlani, dwukrotnie nominowana do Grammy wokalistka i autorka piosenek, przedstawia nowy singiel “up at night” z udziałem Justina Biebera, pochodzący z jej nadchodzącego trzeciego albumu, “blue water road”, który ukażę się 29 kwietnia.

“Up at Night” to połączenie porywającego bitu, czułych wersów i ekstatycznego hook’a, podkreślonego przez żywiołowy i czarujący głos Kehlani. Jej wieloletni przyjaciel, Justin Bieber pojawia się w utworze z popisowym występem. Ta współpraca jest następstwem ich wspólnej pracy nad utworem “Get Me” z albumu Justina “Changes” z 2020 roku.

O utworze sama Kehlani mówi: 

“Chodzi o związek, który ma zdrową obsesję. Mówisz komuś: ‘Kocham cię tak bardzo, że nie mogę zasnąć w nocy’. Uwielbiam to, co zrobił Justin i jak jest to świetny kawałek do tańca”.


W zeszłym miesiącu Kehlani wydała “little story“, pełen świeżości numer wyprodukowany przez Pop Wansel z duetu Pop & Oak, a także Some Randoms oraz Wes Singerman. “little story” towarzyszy iście filmowy klip, zachwycający swą prostota.

Utwór ten to następca “altar“, pierwszego singla z albumu, który Kehlani wydała we wrześniu 2021 roku. Producentem tego nagrania również był Pop Wansel (Nicki Minaj. Rihanna, Ariana Grande, Jessie J). Numer zgromadził 34 miliony streamów, a towarzyszący mu klip 4,7 miliona odsłon na YouTube.

Drugi album Kehlani“It Was Good Until It Wasn’t“, zapewnił artystce miliard streamów. Wydany w maju 2020 roku zestaw został znakomicie oceniony przez dziennikarzy i trafił na 2. miejsce listy Hot 200 Billboardu oraz na szczyt zestawienia Hip-Hop & R&B.