Kehlani, dwukrotnie nominowana do Grammy wokalistka i autorka piosenek, przedstawia nowy singiel „up at night” z udziałem Justina Biebera, pochodzący z jej nadchodzącego trzeciego albumu, „blue water road”, który ukażę się 29 kwietnia.

„Up at Night” to połączenie porywającego bitu, czułych wersów i ekstatycznego hook’a, podkreślonego przez żywiołowy i czarujący głos Kehlani. Jej wieloletni przyjaciel, Justin Bieber pojawia się w utworze z popisowym występem. Ta współpraca jest następstwem ich wspólnej pracy nad utworem „Get Me” z albumu Justina „Changes” z 2020 roku.

O utworze sama Kehlani mówi: 

„Chodzi o związek, który ma zdrową obsesję. Mówisz komuś: 'Kocham cię tak bardzo, że nie mogę zasnąć w nocy’. Uwielbiam to, co zrobił Justin i jak jest to świetny kawałek do tańca”.


W zeszłym miesiącu Kehlani wydała „little story„, pełen świeżości numer wyprodukowany przez Pop Wansel z duetu Pop & Oak, a także Some Randoms oraz Wes Singerman. „little story” towarzyszy iście filmowy klip, zachwycający swą prostota.

Utwór ten to następca „altar„, pierwszego singla z albumu, który Kehlani wydała we wrześniu 2021 roku. Producentem tego nagrania również był Pop Wansel (Nicki Minaj. Rihanna, Ariana Grande, Jessie J). Numer zgromadził 34 miliony streamów, a towarzyszący mu klip 4,7 miliona odsłon na YouTube.

Drugi album Kehlani„It Was Good Until It Wasn’t„, zapewnił artystce miliard streamów. Wydany w maju 2020 roku zestaw został znakomicie oceniony przez dziennikarzy i trafił na 2. miejsce listy Hot 200 Billboardu oraz na szczyt zestawienia Hip-Hop & R&B.