Wyjątkowa data, wyjątkowy cel, wyjątkowi artyści zagrają razem w jednej słusznej sprawie, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej na pomoc w Ukrainie.

Cały kraj podniosło pospolite ruszenie serc i dobroci. Pomagamy wszyscy, udostępniając mieszkania, wpłacając na zbiórki, uczestnicząc w wolontariatach. Muzycy niosą dźwięki pełne dobra i miłości naprzeciw temu, co przynosi huk bomb i odgłos wystrzałów. 

Muzycy zagrają 19 kwietnia w NIEBIE, w składzie: Ania Karwan, Julia Marcell, Julia Wieniawa, Kuba Karaś, Kasia Lins, Król, Luna, Margaret, Ofelia, Paulina Przybysz, Piotr Zioła, Rosalie., Ryfa Ri, Swiernalis, WaluśKraksaKryzys oraz zespół, który powstał specjalnie na to wydarzenie, czyli: Aga Bigaj, Hubert Woźniakowski, Justyna Jarzębińska, Kamil Holden Kryszak, Marta Podobas, Patryk Kraśniewski, Wiktoria Jakubowska 

Cały przychód z biletów zostanie przekazany Polskiemu Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Fundacja PCPM pomaga między innymi w ewakuacji miast we wschodniej Ukrainie, przekazuje konieczną pomoc medyczną i humanitarną, działa na miejscu ratując życia i szykując się do niesienia długotrwałej pomocy.

Data wydarzenia zbiegła się z rocznicą powstania w Warszawskim Getcie, a jak mówił Marek Edelman: „Trzeba więc pilnować, by kultura pielęgnowała dobroć, nie nienawiść”.

Bilety są dostępne tylko w Going i nie będą dostępne do kupienia na miejscu w klubie Niebo.