Nadszedł czas Mary J. Blige! Wiecznie panująca królowa hip-hopu i soulu wraca na swój tron. Do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił jej najnowszy album „Good Morning Gorgeous”. Wydawnictwo pojawiła się pięć lat od wydania ostatniego albumu artystki, „Strength of a Woman”.

Dwa dni po premierze albumu, Blige wejdzie na scenę SoFi Stadium podczas Pepsi Super Bowl LVI Halftime Show. Oficjalny zwiastun wydarzenia, który dzieli ze Snoop Doggiem, Dr. Dre, Kendrickiem Lamarem i Eminemem, pojawił się kilka dni temu.


13-utworowy album, zawiera kolaboracje, m.in. z Andersonem .Paakiem, Davem Easta, DJ Khaledem, Fivio Foreign i Usherem, a także zawiera wcześniej wydane single „Amazing”, „Good Morning Gorgeous” i „Rent Money”. Produkcja pochodzi od cenionych beatsmithów, takich jak London on da Track i Cool & Dre. W komunikacie prasowym stwierdzono, że tytułowy utwór używany był przez fanów na TikToku do wyrażania i promowania miłości, usamodzielniania się i dbania o siebie. Pięć lat między albumami „Strength of a Woman” (2017), a „Good Morning Gorgeous” było najdłuższym okresem między wydawaniem nowych wydawnictw.