Uznany brytyjski wokalista i autor piosenek, JP Cooper, wraca z nowym singlem zatytułowanym „Need You Tonight”, w którym gościnnie pojawia się jedyna w swoim rodzaju Ray BLK. Zachwycająca ballada zapowiada nadchodzący album artysty, „She”, który ukaże się 18 lutego 2022 roku.

– „Need You Tonight” to piosenka o tym, jak radzić sobie po rozstaniu, mieszkając w małym miasteczku – wyjaśnia JP. – To jeden z moich ulubionych utworów na płycie. Na pewno przywołuje mnóstwo wspomnień. Kiedy ukończyłem oryginalną wersję tego kawałka, pomyślałem, że fajnie byłoby przedstawić też drugą wersję tej historii, więc skontaktowałem się z Ray BLK, która dodała swoje pomysły i niesamowity wokal. Mam nadzieję, że ten utwór spodoba wam się co najmniej tak, jak mnie.

– JP zaproponował, bym dograła wersy do jego piosenki. Kiedy tylko ją usłyszałam, od razu wywołała u mnie falę doskonale znanych emocji – dodaje Ray BLK. – Zależało mi na tym, by dodać do tej pięknej piosenki coś naprawdę dobrego, czerpałam więc inspirację z własnych zawodów miłosnych. Jestem naprawdę dumna z tego utworu.

Singiel „Need You Tonight” ukazuje się wraz z klipem, w którym występują zarówno JP Cooper, jak i Ray BLK.


Numer jest następcą przebojów „We Cry”, „Call My Name” i „Holy Water”. Wszystkie te utwory trafią na nadchodzący album „She”. Piosenkom towarzyszą klipy ukazujące relacji ojca z córką i poruszające tematy wiary, rodziny i miłości. Każdy z numerów doczekał się również gospelowej i akustycznej wersji.