15-krotna laureatka Grammy i znana na całym świecie ikona muzyki, Alicia Keys wydała swój najnowszy, podwójny album zatytułowany „KEYS” 10 grudnia. Wydawnictwo jest jak narazie dostępne jedynie w streamingu, wersja fizyczna pojawi się w lutym 2022 roku. Po kilku klipach, które promowały album, dostajemy kolejny. Tym razem teledysk powstał do utworu “Only You” w wersji Original.


„KEYS” oferuje podwójne, jedyne w swoim rodzaju dźwiękowe doświadczenia – wersja Originals zawiera wszystkie nowe utwory, które są kwintesencją Alicii, przypominające muzyczny krajobraz, który wszyscy znają i kochają od czasu jej debiutu. Wersja Unlocked zwiększa wrażenia, gdy Alicia sampluje swoje nowe kawałki. Pomaga jej w tym zdobywca nagrody Grammy, producent Mike WiLL Made-It. Album ukazał się niedługo po dwóch nominacjach do nagrody Grammy w kategoriach „Song of the Year” („A Beautiful Noise” feat. Bandi Carlile) i „Best Immersive Audio Album” („Alicia”).

Prócz tego Alicia prezentuje “KEYS: A Short Film”. Znajdziemy w nim rozdziały, które ukształtowały najnowszy album artystki.