Sinead Harnett w maju wydała swój album “Ready Is Always Too Late”. Ale jeśli zdarzyło Ci się przegapić Sinead, masz kolejną szansę, by to nadrobić. Piosenkarka niedługo wypuści edycję deluxe, chociaż była nieśmiała, jeśli chodzi o dokładną datę. Nie jest jednak nieśmiała, jeśli chodzi o przygotowanie nas na jego przybycie, ponieważ udostępniła nowy singiel “Where You Been Hiding” i wspaniały teledysk.

W piosence artystka czuje się gotowa na miłość i szuka tej jedynej. Sinead zastanawia się, dlaczego jeszcze nie znalazła miłości, grając w średnim tempie naładowanym gitarą przez częstego współpracownika M-Phazesa. Piosenkarka ubolewa nad błędami z przeszłości i straconymi szansami, ale wciąż szuka miłości, by ją znaleźć, śpiewając w refrenie: „Gdzie się ukrywasz? / Powiedz mi, dlaczego tak trudno cię znaleźć / Gdzie się ukrywasz?”.

Zawsze uwielbiamy, gdy Sinead Harnett wnosi coś nowego, i nie możemy się doczekać, aby usłyszeć jakie inne nowe kawałki znajdziemy w wersji deluxe “Ready Is Always Too Late”.