Aby uczcić 40. rocznicę debiutanckiej płyty, Incognito „Jazz Funk”, brytyjscy pionierzy funku wydali teledysk do piosenki „You Are In My System”. Wesoły, nasycony efektami obraz przedstawia tancerza poruszającego się po domu, prezentującego wiele choreograficznych ruchów, podczas gdy Bluey i jego zespół towarzyszą wykonawcy.


Zestaw CD zatytułowany „Always There 1981-2021: 40 Years & Still Groovin’” jest zapakowany w sztywne pudełko z indywidualnymi wewnętrznymi okładkami kart i 52-stronicową książeczką z notatkami napisanymi przez Charlesa Waringa, i zdjęciami z archiwum zespołu.

Wydane 19 listopada płyty 1-5 zostały wyselekcjonowane przez założyciela zespołu i siłę napędową zespołu, Blueya, a dwie i cztery płyty zawierające wcześniej niepublikowane utwory. CD 6 to rzadki, jedyn album na żywo, nagrany w 1996 roku, podczas gdy CD 7 i 8 zostały skompilowane przez długoletniego zwolennika zespołu Gillesa Petersona, który wydał siedem swoich albumów za pośrednictwem swojej własnej wytwórni płytowej Talkin’ Loud.

52-stronicowa broszura zawiera esej napisany przez Charlesa Waringa na podstawie niedawnego wywiadu z Blueyem. W szczegółowych notatkach na okładce Charles opowiada o podróży Incognito od dzieciństwa Blueya, do wczesnych sukcesów na scenie Brit-funk z lat 80. XX wieku. Odnotowuje również odrodzenie się i światową sławę zespołu podczas lat Talkin’ Loud pod skrzydłami Gillesa Petersona, spotkania z legendami takimi jak Stevie Wonder i Chaka Khan oraz ostatnie sukcesy Incognito w niezależnych wytwórniach, takich jak Dome i Edel. Notatki są przeplatane zdjęciami różnych wcieleń grupy z osobistego archiwum Blueya.