Lady Gaga i Tony Bennett podzielili się wykonaniem “Anything Goes” Cole’a Portera z albumu “Cheek To Cheek”, który wykonali w programie The Late Show With Stephen Colbert. Gaga rozmawiała również z Colbertem o swojej współpracy z Bennettem.

„Obserwując, jak lata temu rozpoczynał swoją podróż z chorobą Alzheimera, pamiętam, że chciałam dotrzymać obietnicy, którą mu złożyłam” – wyjaśniła. „Nasz album “Cheek to Cheek” stał się numerem jeden, zadzwoniłam do niego i powiedziałam: „Hej Tony, jesteśmy numerem jeden na całym świecie z płytą jazzową”. A on mówi: „Hej Lady” – tak mnie nazywa – „musimy nagrać płytę z piosenkami Cole’a Portera, wszystkie piosenki o miłości”.

“Anything Goes” to utwór otwierający “Cheek To Cheek”, pierwszy wspólny album Gagi i Bennetta udostępniony w 2014 roku. Był to pierwszy oficjalny album pełnometrażowy tej pary i zdobył nagrodę Grammy za najlepszy tradycyjny popowy album wokalny w 2015 roku.


Na początku tego tygodnia kolejny album tej pary, “Love For Sale, otrzymał nominacje do nagrody Grammy w kategorii Album Roku, Najlepszy tradycyjny Pop Vocal Album i Najlepszy Engineered Album, Non-Classical. Singiel z albumu “I Get a Kick Out of You” jest nominowany w kategoriach Najlepszego Występu w Duecie/Grupie i Najlepszego Teledysku