11 grudnia Billie Eilish będzie miała wyjątkowy zaszczyt przejąć obowiązki gospodyni Saturday Night Live. Na początku tego miesiąca Eilish szlifowała swoje aktorskie umiejętności, pojawiając się na Ulicy Sezamkowej. Podczas programu zaprezentowała uroczą wersję swojego przebojowego singla „Happier Than Ever” wraz z The Count. W zmienionym tekście Eilish śpiewa „Chodź, policzmy do dwóch”, gdy liczby pojawiają się na ekranie obok niej i marionetki wampira.

Eilish jest jednym z wielu znanych artystów, którzy pojawili lub pojawią się w nadchodzącym sezonie serialu. Inni, to: muzycy Anderson .Paak, Kacey Musgraves i Jon Batiste, aktorka Keke Palmer, poetka Amanda Gorman i tenisistka Naomi Osaka.

USA Today potwierdziło, że pojawienie się Eilish w serialu będzie przedstawiać gwiazdę popu dzielącą scenę z kochającym liczby wampirem z Sesame Street. Tymczasem Anderson .Paak wykona piosenkę napisaną do odcinka serialu Martin Luther King Jr. Day.

Ulica Sezamkowa w ostatnich latach gościła w swojej okolicy wielu innych artystów. Norah Jones była poprzednim gościem, podczas gdy w listopadzie ubiegłego roku Maggie Rogers kołysała mieszkańców do snu piosenką zatytułowaną „It’s Nighttime”. Innymi gośćmi muzycznymi byli frontman Foo Fighters Dave Grohl i Chance the Rapper.

W zeszły weekend Eilish zagrała rolę Sally podczas koncertu na żywo z filmu Nightmare Before Christmas, który odbył się na stadionie Banc of California w Los Angeles. Eilish wykonała „Sally’s Song” i duet z postacią Danny’ego Elfmana, Jackiem Skellingtonem, „Simply Meant To Be”.