Po dwuletniej przerwie, Love Supreme Jazz Festival powróci w 2022 roku z ekskluzywnym show królowej neo-soulu Eryki Badu. Występ odbędzie się w sobotę, 2 lipca. Potwierdzony jako jedyny koncert Badu w Wielkiej Brytanii w 2022 roku, z niecierpliwością wyczekiwany koncert na festiwalu będzie pierwszym występem nagrodzonej wieloma Grammy artystki w Wielkiej Brytanii od trzech lat. Czczona przez współczesnych, Badu współpracowała z wieloma artystami, w tym Flying Lotus, The Roots, Outkast, Tyler The Creator i Janelle Monae.

Dyrektor festiwalu Love Supreme, Ciro Romano:

„Nie moglibyśmy być szczęśliwsi mogąc ogłosić Erykah Badu, prawdziwą innowatorkę i bez wątpienia jedną z najbardziej ekscytujących wykonawczyń swojego pokolenia. Mamy o wiele więcej wielkich ogłoszeń w nadchodzących tygodniach, i nie możemy się doczekać powitania naszej rodziny Love Supreme z powrotem w South Downs następnego lata”.

Love Supreme Jazz Festival powraca na Glynde Place w East Sussex, i odbędzie się w dniach 1-3 lipca 2022 roku. Kolejne występy zostaną ogłoszone w nadchodzących tygodniach.